• Interbeauty Trophy Bratislava 2018

• 9.2.2018: Zúčastnili sme sa celoslovenskej súťaže v dekoratívnej kozmetike na tému: Haute Couture makeup a v účesovej tvorbe na tému: Súťažný módny večerný účes. Úspešne nás reprezentovala A.Frémalová s modelkou L.Kováčovou z odboru kozmetik z II.A triedy a N. Belianska z III.D triedy s modelkou I. Snopekovou z I.C triedy z odboru kaderník.Súťaž vám priblížia fotografie.

• MO v basketbale

• 12.1.2018 sa na našej škole konali majstrovstvá okresu v basketbale chlapcov. Naše družstvo v zložení: F.Kulifay, P.Buričan, M.Drábik, A.Kyčerka a R.Raučina získali cenné 1.miesto. Srdečne blahoželáme! Napínavé finále vám priblížia fotografie.

• Národné kolo výtvarnej súťaže

• Žiačka II.D Vanesa Vargová získala 3.miesto v kategórii 13-19 ročných v národnom kole výtvarnej súťaže FAO na tému:,,Zmeňte budúcnosť migrácie.Investujte do potravinovej bezpečnosti a rozvoja vidieka." Pozrite si jej kresbu.

• Mikuláš 2017

• 6.12.2017 navštívil našu školu Mikuláš a jeho pomocníci. Študentom aj učiteľom rozdávali za ich usilovnú prácu sladkú odmenu a hrali im na harmonike. Mikulášsky program zabezpečili študenti tried: II.A, III.A a IV.A a III.C. Pozrite si fotoalbum.

• DNI POĽOVNÍCKEJ KUCHYNE

• 21.-24.november 2017 sa v našom Dennom bare LÚČ konali tradičné dni poľovníckej kuchyne. Početní návštevníci si pochvaľovali kvalitné jedlá zo zveriny a výborné vína z Pivnice Radošina za veľmi prijateľné ceny.

• EUROCUP 2017 - Medzinárodná barmanská súťaž

• 24.-25.10.2017, Prešov: Našu školu na tejto najväčšej juniorskej súťaži barmanov v Európe úspešne reprezentovali: Viktória Wohlfandová z I.C odboru hostinský, hostinská a Alexander Jeleňák z I.T odboru spoločné stravovanie. V silnej konkurencii takmer 70 účastníkov z 15 krajín sa umiestnili v bodovaní techniky prípravy miešaných drinkov v prvej desiatke. Súťaž vám priblížia fotografie.

• Kampaň Pýtajme si slovenské

• 16.10: Národný deň ekonomiky Slovenska. Študenti tried I.A, II.A a III.A našej školy natočili video do kampane Pýtajme si slovenské a zapojili sa do súťaže „S rozumom si pýtajme slovenské!“Link video facebook Pozrite si video a ak sa Vám páči podporte žiakov v súťaži.

• 3D modelovanie v SOLIDWORKS

• 4.5.2017: V Bánovciach nad Bebravou sa konala celoslovenská súťaž v 3D modelovaní v SolidWorkse. Našu školu úspešne reprezentoval Pavol Šmíd z III.D triedy z odboru obrábač kovov a David Lacko a Samuel Krištof z III.A triedy z odboru BOZP. Pozrite si fotografie v galérii 3D modelovanie v SOLIDWORKS.

• Môj príbeh môže byť tvoj príbeh

• 9.5.2017: Žiaci našej školy sa zúčastnili programu,v ktorom sa predstavil Tomi Kid ukážkou boxu, Laci Strike tancom a Strapo predviedol rap. Následne študentom priblížili, čím si oni prešli, s akými predsudkami sa stretli, diskutovali so študentami, pýtali sa na ich záujmy a ciele. Pozrite si bohatú fotogalériu Môj príbeh môže byť tvoj príbeh.

• INTERBEAUTY PRAGUE 2017

• 21.4. - 22.4.2017 sa konalo v Prahe FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2017 na tému: "Bohemian Fantasy". Našu školu úspešne reprezentovala žiačka Paulína Števanková s modelkou Vanesou Doležajovou z II.A triedy v kategórii Junior. Pozrite si fotografie v galérii INTERBEAUTY PRAGUE 2017.

• XPERT V UMENÍ ČAPOVAŤ

• 28.-29.3. 2017 sa v Nových Zámkoch konala  celoslovenská súťaž študentov stredných škôl gastronomických odborov v znalostiach o pive s názvom XPERT V UMENÍ ČAPOVAŤ. Našu školu úspešne reprezentovali Alexander Jeleňák a Michaela Patayová z III.D triedy, odbor hostinský. Fotografie nájdete v galérii XPERT V UMENÍ ČAPOVAŤ.

• AUTOOPRAVÁR JUNIOR 2017

• 24.3.2017 sa konalo Oblastné kolo Nové Zámky súťaže AUTOOPRAVÁR JUNIOR 2017. Našu školu úspešne reprezentovali Timotej Marko a Denis Rybanský z III.B triedy. Timotej Marko získal v kategórii Autoopravár - mechanik vynikajúce 2.miesto. Pozrite si fotografie v galérii AUTOOPRAVÁR JUNIOR 2017.

• Vianočný turnaj 2016

• 19.- 20.12.2016 sa uskutočnil Vianočný turnaj v bedmintone dievčat a florbale chlapcov. V bedmintone najúspešnejšie reprezentovali dievčatá z tried I.A, II.A a I.D a vo florbale sa na miestach víťazov umiestnili družstvá chlapcov z tried II.A, IV.A a II.S. Do galérie Vianočný turnaj 2016 boli pridané fotografie.